Wie werken er in Hilversum?

De sociaal werkers van Versa Welzijn werken in teamverband. Soms op het niveau van gemeenten of dorpen, soms op het niveau van buurten en wijken. Maar in elk geval dichtbij de bewoners met wie zij samenwerken, van mens tot mens.

Elke sociaal werker heeft ook een eigen deskundigheid of aandachtsgebied, zoals opbouwwerk, (school)maatschappelijk werk, mantelzorgondersteuning, sociaal juridische dienstverlening, jongerenwerk, kinderwerk of vrijwilligerswerk.

En als je twijfelt bij wie je moet zijn met welke vraag, dan kun je natuurlijk altijd contact met ons opnemen via ons algemene nummer 035 623 11 00 of info@versawelzijn.nl.

Je kunt hier zien welke medewerkers er in Hilversum in jouw postcodegebied werken:

  • Kinderwerker (voor activiteiten voor kinderen en vragen over opvoeding/opgroeien):
    Roxanne Callenbach, rcallenbach@versawelzijn.nl, 06 13 96 56 67.
  • Jongerenwerkers (voor activiteiten voor jongeren en vragen over opvoeding/ opgroeien):
  • Maatschappelijk werker (voor praktische en psychische ondersteuning):
    Lineke van Oudgaarden, loudgaarden@versawelzijn.nl, 06 12 46 94 68.
  • Sociaal juridisch dienstverlener (voor vragen op financieel of juridisch gebied):
    André Barmentlo, abarmentlo@versawelzijn.nl, 06 13 96 59 12.
  • Mantelzorgondersteuner (voor vragen over mantel zorgondersteuning):
    Nanneke de Kuiper, nkuiper@versawelzijn.nl, 06 13 96 57 90.
  • Opbouwwerker (voor initiatieven en ondersteuning in de wijk):
    Mayke Vaes, mvaes@versawelzijn.nl, 06 11 03 68 97, insta: versa_mayke.
  • Beheerder Lopes Dias (voor info over gebruik van ruimtes of zaalverhuur):
    Trinette Boer, tboer@versawelzijn.nl, 06 13 42 63 96.
  • Sociaal verbinder (voor twijfel bij wie je in ons team terecht kunt):
    Cindy de Vries, cvries@versawelzijn.nl, 06 30 17 76 52

Wijkregisseurs Hilversum

Elke wijk in de gemeente Hilversum heeft ook een eigen wijkregisseur. Ook bij deze wijkregisseur kun je terecht voor vragen over jouw wijk en met ideeën.

Rik van Dijk (Wijkregisseur Centrum (1211))
r.vandijk@hilversum.nl
Telefoon: 06 22 52 65 51

Mohamed Amazyan (Wijkregisseur Zuidoost (1212 en 1213))
m.amazyan@hilversum.nl
Telefoon: 06 83 97 47 05

Trude van de Ven (Wijkregisseur Zuid (1214 en 1215))
t.vandeven@hilversum.nl
Telefoon: 06 10 06 04 11

Natascha Heerschop (Wijkregisseur Zuidwest (1216))
n.heerschop@hilversum.nl
Telefoon: 06 28 44 22 53

Anneke La Rose (Wijkregisseur Noordwest (1217))
a.larose@hilversum.nl
Telefoon: 06 30 19 31 18

Ute Hoogeveen (Wijkregisseur Hilversumse Meent (1218))
u.hoogeveen@hilversum.nl
Telefoon: 06 10 95 51 84

Coen van Beers (Wijkregisseur Oost (1221))
c.vanbeers@hilversum.nl
Telefoon: 06 51 22 56 54

Annegreet van de Riet (Wijkregisseur Oost (1223))
a.vanderiet@hilversum.nl
Telefoon: 06 22 19 41 26

René Pauw (Wijkregisseur Noordoost (1222))
r.pauw@hilversum.nl
Telefoon: 06 41 00 51 11