Wie werken er in Hilversum?

De sociaal werkers van Versa Welzijn werken in teamverband. Soms op het niveau van gemeenten of dorpen, soms op het niveau van buurten en wijken. Maar in elk geval dichtbij de bewoners met wie zij samenwerken, van mens tot mens.

Elke sociaal werker heeft ook een eigen deskundigheid of aandachtsgebied, zoals opbouwwerk, (school)maatschappelijk werk, mantelzorgondersteuning, sociaal juridische dienstverlening, jongerenwerk, kinderwerk of vrijwilligerswerk.

En als je twijfelt bij wie je moet zijn met welke vraag, dan kun je natuurlijk altijd contact met ons opnemen via ons algemene nummer 035 623 11 00 of info@versawelzijn.nl.

Je kunt hier zien welke medewerkers er in Hilversum in jouw postcodegebied werken:

  • Kinderwerker (voor activiteiten voor kinderen en vragen over opvoeding/opgroeien):
    Roxanne Callenbach, rcallenbach@versawelzijn.nl, 06 13 96 56 67.
  • Jongerenwerkers (voor activiteiten voor jongeren en vragen over opvoeding/ opgroeien):
  • Maatschappelijk werker (voor praktische en psychische ondersteuning):
    Samentha Hammen, shammen@versawelzijn.nl, 06 57 39 23 30.
  • Sociaal juridisch dienstverlener (voor vragen op financieel of juridisch gebied):
    Tulay Becer, tbecer@versawelzijn.nl, 06 29 59 80 00.
  • Opbouwwerker (voor initiatieven en ondersteuning in de wijk):
    Mayke Vaes, mvaes@versawelzijn.nl, 06 11 03 68 97, insta: versa_mayke.
  • Beheerder Lopes Dias (voor info over gebruik van ruimtes of zaalverhuur):
    Trinette Boer, tboer@versawelzijn.nl, 06 13 42 63 96.
  • Assistent beheerder: Annette van Vliet, avliet@versawelzijn.nl
  • Sociaal verbinder (voor twijfel bij wie je in ons team terecht kunt):
    Damaris Lensink, dlensink@versawelzijn.nl, 06 22 62 00 98

  • Kinderwerker: Christine Schenkel, cschenkel@versawelzijn.nl, 06 52 32 23 18, facebook: VersaTeamMeent, insta: versa_christine, twitter: @TeamVersaMeent, snapchat: jeugdwerkerchristine
  • Jongerenwerker: Rico van Elst, relst@versawelzijn.nl, 06 57 46 38 49
  • Jongerenwerker: Christine Schenkel, cschenkel@versawelzijn.nl, 06 52 32 23 18, facebook: VersaTeamMeent, insta: versa_christine, twitter: @TeamVersaMeent, snapchat: jeugdwerkerchristine
  • Kinder- & Jongerenwerker: Marco Post, mpost@versawelzijn.nl, 06 57 80 75 02
  • Maatschappelijk werker: 035 623 11 00
  • Opbouwwerker: Vivian Straub, 06 10 58 75 14, vstraub@versawelzijn.nl

Accounthouder

Ellen de Haan, 06 57 31 42 46, ehaan@versawelzijn.nl

Wijkregisseurs Hilversum

Elke wijk in de gemeente Hilversum heeft ook een eigen wijkregisseur. Ook bij deze wijkregisseur kun je terecht voor vragen over jouw wijk en met ideeën.