Cursus Uitdaging 65+
De ‘derde leeftijdsfase’ van 65 plus gaat gepaard met veranderingen die uitnodigen tot andere keuzes en nieuwe uitdagingen. De kinderen verlaten het huis, u gaat minder werken of zelfs niet meer werken. Er is meer vrijheid en er zijn minder verplichtingen hetgeen andere mogelijkheden kan bieden.
Kortom … een uitdaging om het eigen leven weer nieuwe vorm te geven. Heeft ú al nagedacht hoe u deze leeftijdsfase wil gaan benutten? Kom dat samen met anderen doen bij de cursus Uitdaging 65+.
Thema’s die we gaan behandelen:
- Positieve gezondheid
- Het sociale netwerk
- Invulling vrijetijdsbesteding (In samenwerking met de Vrijwilligers Centrale Gooise Meren)
- Persoonlijke waarden en keuzes die daaruit voortkomen
De groep staat in het teken van ontdekken wat voor u belangrijk is. Er is veel gelegenheid voor het delen van onderlinge verhalen.
De cursus wordt geleid door Ellis Vleugels, Sociaal Werker van Versa Welzijn. Er zijn geen kosten aan verbonden.
Locatie De Uit-Wijk (Begane grond, Huiskamer)
Dr. Schaepmanlaan 10 Bussum
Data en Tijd: woensdag 5, 12, 19, 26 november 2025 10:00 – 11:30 uur
Meer informatie/aanmelden
Voor vragen of aanmelden: Ellis Vleugels 06 218 952 10, evleugels@versawelzijn.nl