• Van mens tot mens

Tijd voor meedoen

Wilt u in contact komen met mensen in de buurt, zingeving vinden en uw passie volgen? Tijd voor Meedoen brengt mensen met ideeën en mensen die iets willen doen en/of leren bij elkaar om de plannen te delen en samen aan de slag te gaan. Zo krijgen burgerinitiatieven vorm.

Blaricum:
Susan Bakker – Kraats, sbakker@versawelzijn.nl, 06-26 76 90 96

Eemnes:
Marjolein Post, mpost@versawelzijn.nl, 06-13 96 60 50

Laren:
Carla Resing, cresing@versawelzijn.nl, 06-31 9 956 56

Gooise Meren:
Esther Lindhout, elindhout@versawelzijn.nl, 06-27 02 57 03

Hilversum:
Tukkie Tuk, ttuk@versawelzijn.nl, 06-13 78 67 76

Huizen:
Herjan Gerlings, hgerlings@versawelzijn.nl, 06-45 54 64 52
Janny Hospers, jhospers@versawelzijn.nl, 06-46 10 80 28

Huizen – Draaikom:
zie www.tijdvoormeedoen.nl

logo Tijd voor Meedoen

 banner-blauw-vervolgpagina-170x200