Organisatie

Versa Welzijn heeft ongeveer 200 medewerkers en zo’n 2.000 vrijwilligers in de organisatie.

Anita Keita, directeur-bestuurder Versa Welzijn

akeita@versawelzijn.nl, 035 623 11 00 / 06 41 34 65 52

 

 

 

 

 


Stef Braamhaar Versa WelzijnStef Braamhaar, regiomanager Weesp, Wijdemeren, team Hilversum oost en regionaal de Vrijwilligerscentrale.
Strategisch projectleider Duurzaamheid

sbraamhaar@versawelzijn.nl, 035 623 11 00

 

 

 

 

 

 

Ad Otjes, regiomanager BEL, Gooise Meren en Huizen   

aotjes@versawelzijn.nl, 035 623 11 00

 

 

 

 

 

Tine Hoofd, Projectleider Innovatie Primair Proces

thoofd@versawelzijn.nl, 06 16 66 16 15 

 

 

 

 

 

Carin Hartog, Bestuurssecretaris

chartog@versawelzijn.nl, 035 623 11 00

 

 

 

 

 

 

Ingrid van der Vorst, leidinggevende P&O, Services en ADV Gooi en Vechtstreek,

ivorst@versawelzijn.nl, 035 750 41 29

Marja van der Meer, leidinggevende a.i. team Hilversum,

mmeer@versawelzijn.nl, 06 13 96 55 82

 

 

 

 

 

.