Wijkcentrum De Kleine Lelie

De Kleine Lelie
Hilvertsweg 89-91
1214 JB Hilversum
035 750 41 23
delelie@versawelzijn.nl

Openingstijden:

Maandag t/m vrijdag 09.00 uur tot 17.00 uur. 

Activiteiten:

Kijk voor informatie over de activiteiten in De Lelie bij Cursussen en Activiteiten.
zie ook: Activiteiten wijkcentrum De Lelie Hilversum – oktober 2021

Medewerkers Versa Welzijn: 

Beheerder/sociaal verbinder: Caro Petit, 06 51 56 92 94, cpetit@versawelzijn.nl
Opbouwwerker: Ronnie van Wijk, 06 57 18 29 70, rwijk@versawelzijn.nl & Datje van Reijendam, 06 57 19 19 65, dreijendam@versawelzijn.nl (zuid 1214 & 1215)
Maatschappelijk werk: Aniel, 06 13 96 58 64, aniel.amwzuid@versawelzijn.nl
Wonen/welzijn/mantelzorgondersteuning: Fatiha Achrifi, 06 47 91 86 57, fachrifi@versawelzijn.nl
Sociaal juridische dienstverlening: Tashana Brunst, 06 82 29 47 21, tbrunst@versawelzijn.nl
Jeugd/jongerenwerk: Angela van Oord, 06 30 09 41 94, aoord@versawelzijn.nl 
Kinderwerk: Esmay Labadie, 06 57 13 32 16, elabadie@versawelzijn.nl & Leslie van Thiel, 06 82 90 12 33, lthiel@versawelzijn.nl 

 

Kunnen wij je helpen?