Wijkcentrum De Kleine Lelie

De Kleine Lelie
Hilvertsweg 89-91
1214 JB Hilversum
035 750 41 23
delelie@versawelzijn.nl

Openingstijden:

Maandag t/m vrijdag 09.00 uur tot 17.00 uur. Informeer i.v.m. Corona bij de beheerder naar de actuele openingstijden.

Activiteiten:

Kijk voor informatie over de activiteiten in De Lelie bij Cursussen en Activiteiten.

Medewerkers Versa Welzijn: 

Beheerder/sociaal verbinder: Elfie Bakker, ebakker@versawelzijn.nl
Opbouwwerker: Jaco van der Velden, 06 13 96 65 30 jvelden@versawelzijn.nl 
Maatschappelijk werk: Aniel, 06 13 96 58 64, aniel.amwzuid@versawelzijn.nl
Wonen/welzijn/mantelzorgondersteuning: Fatiha Achrifi, 06 47 91 86 57, fachrifi@versawelzijn.nl
Sociaal juridische dienstverlening: Priyani Dittner, 06 828 547 43, pdittner@versawelzijn.nl
Jeugd/jongerenwerk: Hassan Oumhamed, 06 50 63 29 27, houmhamed@versawelzijn.nl
Kinderwerk: Leslie van Thiel, 06 82 90 12 33, lthiel@versawelzijn.nl