Multifunctioneel Centrum De Plataan

Majoor Kampsstraat 3
1411 TT Naarden

De Plataan is een nieuw multifunctioneel centrum dat op 1 november 2021 geopend is. In De Plataan zijn de bibliotheek Gooi en meer, het voormalige wijk-/jongerencentrum Scan en de voormalige Schakel gevestigd.

De Plataan heeft een kernteam, bestaande uit:

Denise Callenbach (Versa Welzijn/Scan), dcallenbach@versawelzijn.nl / 06 82 36 58 10
Kati Lipusz (Versa Welzijn/de Schakel), klipusz@versawelzijn.nl / 06 23 67 26 91
Margriet Veldhuisen (Bibliotheek Gooi en meer), mveldhuisen@bibliotheekgooienmeer.nl

Heb je een vraag over de activiteiten of wil je vrijwilliger worden bijvoorbeeld, dan kun je bij hen terecht.

Op dit moment wordt hard gewerkt om de binnenkant zo mooi mogelijk te maken en de samenwerking gestalte te geven. Voor omwonenden en betrokkenen gaan we, zodra dat mogelijk is, rondleidingen door het nieuwe pand organiseren.

Lees hier de eerste nieuwsbrief van De Plataan! 

Jongerenwerk 

Angie Stelk: 06 82 74 62 49, astelk@versawelzijn.nl en insta: versa_angie
Rida Azzuzi: 06 82 32 75 15, razzuzi@versawelzijn.nl en insta: versa_rida

Wil je meer weten, kom gerust langs, mail, bel of app ons even. Je vindt ons ook op Facebook.

Kinderwerk

José de Groot: 06 13 96 56 91 / jgroot@versawelzijn.nl

Activiteiten

Alle activiteiten voor kinderen, jongeren en volwassenen in De Plataan kunt u vinden onder Cursussen en activiteiten.