Buurtkamer Ons Huis

Oosterengweg 86
1212 CP Hilversum
035 685 64 80

Beheerder:

Yvette Minderhout: 06 13 96 56 53, yminderhout@versawelzijn.nl

Activiteiten

Kijk voor meer informatie over de activiteiten in Buurtkamer Ons Huis bij Cursussen en Activiteiten of lees de wijkkrant.
Zie ook de website Van Riebeeckkwartier, www.vanriebeeckkwartier.nl

Contactpersoon Versa Welzijn: 

Sociaal werker/buurtwerk:
Michelle Veerman, mveerman@versawelzijn.nl, 06 43 44 25 51
Sandra Zamir, szamir@versawelzijn.nl, 06 30 20 24 81

Maatschappelijk werk: Corine Boonstra, cboonstra@versawelzijn.nl, 06 29 07 74 34
Sociaal werk/mantelzorg: Tulay Becer, tbecer@versawelzijn.nl, 06 29 59 80 00

Kinderwerk Hilversum Zuidoost:

Kati Lipusz, 035 303 46 54, klipusz@versawelzijn.nl

Jongerenwerk:

Steven Fer, 035 303 46 42, sfer@versawelzijn.nl