Buurtkamer Ons Huis

Oosterengweg 86
1212 CP Hilversum
035 685 64 80

Wijkkaart_VanRiebeeckkwartier_Hilversum_2021-digitaal

Informeer i.v.m. Corona bij de beheerder naar de actuele openingstijden.

Beheerder:

Claudia Kruk, ckruk@versawelzijn.nl, 06 82 48 16 72

Activiteiten

Kijk voor meer informatie over de activiteiten in Buurtkamer Ons Huis bij Cursussen en Activiteiten of lees de wijkkrant.
Zie ook de website Van Riebeeckkwartier, www.vanriebeeckkwartier.nl

In Buurtkamer ons huis is ook de Muziekstudio Hillywood Underground Riebeeck gevestigd.

Contactpersoon Versa Welzijn: 

Sociaal werker/opbouwwerk:
Sandra Zamir, szamir@versawelzijn.nl, 06 30 20 24 81 

Maatschappelijk werk:
Corine Boonstra, cboonstra@versawelzijn.nl, 06 29 07 74 34

Sociaal werk/mantelzorg:
Tulay Becer, tbecer@versawelzijn.nl, 06 29 59 80 00

Kinderwerk Hilversum Zuidoost:

Kati Lipusz, 035 303 46 54, klipusz@versawelzijn.nl
Hanae El Azouzi, 06 58 96 73 76, hazouzi@versawelzijn.nl

Jongerenwerk:

Steven Fer, 035 303 46 42, sfer@versawelzijn.nl