Jongerencentrum Scan

Kolonel Verveerstraat 64 (tijdelijke locatie 2020)
1411 VE Naarden
(035) 694 32 62

SCAN is een wijkcentrum en een jongerencentrum. Jongerencentrum SCAN is een gezellig jeugdcentrum voor de jeugd van Naarden van 11 t/m 20 jaar. Er is van alles te doen: Playstation 4, poolen, muziek luisteren, film kijken, chillen en er is natuurlijk gratis wifi. Je kunt ook je eigen activiteiten en uitjes organiseren.

Wil je meer weten, kom gerust langs, mail, bel of app ons even. Je vindt ons ook op Facebook.

Jongerenwerkers Naarden / Scan

Abdelslam Azaoum: 06 13 48 47 22, aazaoum@versawelzijn.nl en insta: versa_abdelslam
Angie Stelk: 06 82 74 62 49, astelk@versawelzijn.nl en insta: versa_angie
Rida Azzuzi: 06 82 32 75 15, razzuzi@versawelzijn.nl en insta: versa_rida

Openingstijden

Flexibel, neem contact op met de jongerenwerkers voor meer informatie.

Activiteiten

Bekijk de activiteiten die Versa Welzijn organiseert in jongerencentrum SCAN via Cursussen en Activiteiten.

Verhuurmogelijkheden

Wijkcentrum SCAN  biedt de mogelijkheid aan personen en groepen om ruimte(s) te huren voor zelf te organiseren activiteiten.

Wijkcentrum Uit-Wijk

Dr. Schaepmanlaan 10
1402 BT Bussum
(035) 692 19 69
uitwijk@versawelzijn.nl

Wijkcentrum Uit-Wijk is een sociaal-cultureel en educatief centrum waar veel vrijwillige medewerkers actief zijn. Zij organiseren allerlei activiteiten en staan achter de bar in de ontmoetingsruimte. Uit-Wijk is er niet alleen voor deelnemers van cursussen en andere activiteiten, maar ook voor wie het gezellig vindt om zomaar langs te komen voor een kopje koffie in de ontmoetingsruimte.

De samenleving verandert en dat vraagt om een andere manier van denken en werken. De buurtbewoner en zijn eigen kracht staan hierin centraal. We nodigen bewoners dan ook van harte uit om activiteiten te organiseren voor sociale samenhang in de buurt en een prettige leefomgeving. Initiatieven krijgen ondersteuning bij het organiseren en uitvoeren.

In Uit-Wijk bevindt zicht ’t Bussums Geheugenhuis. Ook het jongerenwerk en kinderwerk van Versa Welzijn in Bussum werken vanuit Uit-Wijk.

Vrijwilligers

Het wijkcentrum wordt deels gerund door vrijwilligers. Zij maken het mogelijk dat er activiteiten kunnen plaatsvinden in Uit-Wijk en helpen onder andere met het onderhoud van het gebouw. Wilt u graag als vrijwilliger achter de bar staan, bij het onderhoud helpen of andere activiteiten organiseren? Kom eens langs. Ook als u gewoon nieuwsgierig bent, bent u van harte welkom.

Beheerder

Beppie Bon, bbon@versawelzijn.nl

Jongerenwerkers Bussum

Vincent Vermeulen, 06 82 30 37 48, vvermeulen@versawelzijn.nl en insta: versa_vincent
Daniela Grotendorst, 06 30 16 21 77, dgrotendorst@versawelzijn.nl en insta: versa_daniela
Iyad Abdullah, 06 30 03 09 78, iabdullah@versawelzijn.nl en insta: versa_iyad

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag van 09.00 – 12.00 uur, van 13.00 – 16.30 uur en van 19.00 – 23.00 uur.

Activiteiten

Bekijk de activiteiten die Versa Welzijn en andere organisaties organiseren in Uit-Wijk via Cursussen en Activiteiten.

Verhuurmogelijkheden

Het is mogelijk om ruimte te huren in Uitwijk voor vergaderingen, workshops en activiteiten.
Neem voor meer informatie contact op met de beheerder.

Plaatsen

Soort locatie