Ontdek je talenten bij de verlengde schooldag – Hilversum

De verlengde schooldag biedt een breed aanbod aan activiteiten voor kinderen. Dit zijn bijvoorbeeld muzikale en creatieve activiteiten, drama en beweging. Maar ook trainingen om de eigen weerbaarheid te vergroten. Hierdoor leren kinderen allerlei nieuwe (sociale) vaardigheden, hun concentratie te vergroten en hun talenten te ontdekken. De activiteiten zijn na schooltijd en worden begeleid door vakkrachten.

Voor wie?
Voor alle kinderen in de basisschoolleeftijd die wonen in Hilversum.

Waar en wanneer?
De verlengde schooldag bieden we aan in de verschillende wijkcentra (van Versa Welzijn) en/of op scholen. Bij de contactpersoon van uw wijk kunt u het actuele aanbod en beschikbaarheid opvragen.

Kosten?
Deelname aan de verlengde schooldag kost 0,50 euro per keer. Mocht dit een probleem voor u zijn, overleg dit dan van te voren met de contactpersoon.

Contact en aanmelden?
Neem voor meer informatie en/of aanmelden contact op met:

Hilversum Noordoost: Roxanne Callenbach, rcallenbach@versawelzijn.nl / 06 13 96 56 67
Hilversum Oost: Elsbeth Mulder, emulder@versawelzijn.nl / 06 82 05 09 20
Hilversum Zuid: Leslie van Thiel, lthiel@versawelzijn.nl / 06 82 90 12 33
Hilversum Zuidoost: Kati Lipusz, klipusz@versawelzijn.nl / 06 23 67 26 91
Hilversum Zuidwest: Katinka Boot, kboot@versawelzijn.nl / 06 47 19 19 94
Hilversum De Meent: Zina Kesab, zkesab@versawelzijn.nl / 06 10 58 75 14

Bekijk hier ook: Flyer Verlengde schooldag Hilversum – feb 2022

Kunnen wij je helpen?