Geen Buitenspeeldag dit jaar

Helaas geen Buitenspeeldag dit jaar. De maatregelen die zijn genomen tegen verspreiding van het coronavirus maken een buitenspeeldag dit jaar helaas onmogelijk. 

Heeft u een goed idee als alternatief in Hilversum? Of een andere mooie bijdrage voor uw wijk? Neem dan zo snel mogelijk contact op met de opbouwwerker in uw wijk (zie onder) voor ondersteuning en of opties;

Jaco van der Velden, 06 139 65 784 jvelden@versawelzijn.nl (noordoost) postcode 1222.

Tukkie Tuk, 06 13786776, ttuk@versawelzijn.nl (oost), postcode 1223.

Katinka Boot, 06 47191994, kboot@versawelzijn.nl (oost), postcode 1221.

Sandra Zamir, 06 30202481, szamir@versawelzijn.nl (zuidoost) postcode 1213.

Gert Bos, 06 19227082, gbos@versawelzijn.nl (zuid) postcodes 1214/1215.

Justin van Riel, 06 46605728, jriel@versawelzijn.nl (zuidwest) postcode 1216.

Julie Janssen, 06 30246730, jljanssen@versawelzijn.nl (Hilversumse Meent) postcode 1218.

Lilian Martins, 06 13965784, lmartins@versawelzijn.nl (noordwest & centrum) postcodes 1217 & 1211.