Doe je huiswerk in de Huiswerkkamer – Hilversum

In de Huiswerkkamer begeleiden we kinderen bij het maken van huiswerk. We zorgen voor rust en structuur in een vertrouwde omgeving. We willen de kinderen sterker en zelfstandiger maken én hun zelfvertrouwen vergroten. Daarnaast geven we ouders handvatten om hun kinderen zo goed mogelijk te begeleiden bij het schoolse leven.
Voor wie?
Kinderen op de basisschool vanaf groep 5 die ondersteuning nodig hebben bij het maken van hun huiswerk.

Waar en wanneer?
De Huiswerkkamer vindt twee dagdelen per week plaats in de zes wijkcentra (van Versa Welzijn), verspreid over Hilversum, en/of op scholen.

Kosten?
Deelname aan de Huiswerkkamer kost 5 euro per jaar. Mocht dit een probleem voor u zijn, overleg dit dan van te voren met de contactpersoon.

Contact en aanmelden?
Neem voor meer informatie en/of aanmelden contact op met:

Hilversum Noordoost: Roxanne Callenbach, rcallenbach@versawelzijn.nl / 06 13 96 56 67
Hilversum Oost: Elsbeth Mulder, emulder@versawelzijn.nl / 06 82 05 09 20
Hilversum Zuid: Jolanda Hagen, jhagen@versawelzijn.nl / 06 82 98 32 04
Hilversum Zuidoost: Kati Lipusz, klipusz@versawelzijn.nl / 06 23 67 26 91
Hilversum Zuidwest: Katinka Boot, kboot@versawelzijn.nl / 06 47 19 19 94
Hilversum De Meent: Zina Kesab, zkesab@versawelzijn.nl / 06 10 58 75 14

Bekijk hier ook: Flyer Huiswerkkamer Hilversum – feb 2022

Kunnen wij je helpen?