Activiteiten in Hilversum

Het kinderwerk van Versa Welzijn in Hilversum organiseert diverse leuke en leerzame activiteiten.  Ook andere organisaties bieden interessante activiteiten aan vanuit de diverse wijkcentra van Versa Welzijn. Er zit altijd wel iets bij wat bij je past!

Zelf een activiteit zoeken in de database

In onze database Cursussen en Activiteiten vindt u alle kinderactiviteiten van Versa Welzijn en activiteiten die derden organiseren in onze wijkcentra.

Meer informatie

Kinderwerk Hilversum Zuid (De Lelie):
Leslie van Thiel, 06 82 90 12 33, lthiel@versawelzijn.nl
Jolanda Hagen, 06 82 98 32 04, jhagen@versawelzijn.nl
Het Kinderwerk in De Lelie is actief op Facebook en Twitter.

Kinderwerk Hilversum Zuidoost (Riebeeck):
Kati Lipusz, 035 303 46 54, klipusz@versawelzijn.nl
Hanae El Azouzi, 06 58 96 73 76, hazouzi@versawelzijn.nl

Kinderwerk Hilversum Noordoost (Lopes Dias):
Roxanne Callenbach, 06 13 96 56 67, rcallenbach@versawelzijn.nl 

Kinderwerk Hilversum Oost (St. Joseph):
Jet van der Wal, 06 13 96 59 81, jwal@versawelzijn.nl > tijdelijk vervangen door Michelle van Os, 06 51 73 36 69, mos@versawelzijn.nl 
Hanae El Azouzi, 06 58 96 73 76, hazouzi@versawelzijn.nl

Kinderwerk de Hilversumse Meent:
Soraya Er-Ramach, serramach@versawelzijn.nl, 06 10 29 44 85

Kinderwerk Hilversum breed:
Eri Brouwer, ebrouwer@versawelzijn.nl, 06 83 63 73 71

Kunnen wij je helpen?