Jeugdfonds Sport & Cultuur

Het Jeugdfonds Sport & Cultuur is er voor kinderen van 0 tot 18 jaar die om financiële redenen geen lid kunnen worden van een sportvereniging of lessen kunnen volgen op het gebied van muziek/dans/theater/beeldende kunst. Dankzij een bijdrage in het lesgeld kunnen kinderen hun passie en talent ontdekken en ontwikkelen. Versa Welzijn is intermediair voor het fonds. Dit betekent dat wij een aanvraag kunnen doen en met u kunnen kijken of uw kind in aanmerking komt voor een vergoeding.

Vergoeding

Het Jeugdfonds Sport & Cultuur betaalt de contributie en eventuele attributen tot een maximaal bedrag van € 225,- per jaar voor sport of € 425,- per jaar voor cultuur.

Mocht er na het betalen van de contributie geld over zijn, dan is het mogelijk om voor het resterende bedrag (maximaal € 100,-) attributen te vergoeden.

Meer informatie of een aanvraag doen?

BEL- gemeenten: contactpersoon Eric Horne, 06 11 56 59 89, ehorne@versawelzijn.nl

Gooise Meren: contactpersoon Marieke van den Eshof, 06 53 19 52 85, meshof@versawelzijn.nl

Wijdemeren: contactpersoon Lora Hoogland, 06 12 71 79 48, lhoogland@versawelzijn.nl & Dineke Folkers, 06 52 46 01 77, dfolkers@versawelzijn.nl

Weesp: Bastiaan Tuenter, 06 13 26 66 03, btuenter@versawelzijn.nl & Ingmar Kolbrink, 06 27 62 19 43, ikolbrink@versawelzijn.nl

Hilversum:

Postcode 1211:
Chakir Allachi, 06 30 21 74 39, callachi@versawelzijn.nl
Lilian Martins, 06 13 96 57 84, lmartins@versawelzijn.nl

Postcodes 1212:
Kinderen tot circa 11 jaar: Kati Lipusz, 06 23 67 26 91, klipusz@versawelzijn.nl
Kinderen vanaf circa 11 jaar: Steven Fer, 06 13 96 57 69, sfer@versawelzijn.nl

Postcodes 1214 en 1215:
Hassan Oum’hamed, houmhamed@versawelzijn.nl , 06 50 63 29 27
Leslie van Thiel, lthiel@versawelzijn.nl, 06 82 90 12 23

Postcode 1216:
Jennifer Wijkmans, 06 13 08 61 74, jwijkmans@versawelzijn.nl

Postcode 1217:
Lilian Martins, 06 13 96 57 84, lmartins@versawelzijn.nl

Postcode 1218:
Christine Schenkel, 06 52 32 23 18, cschenkel@versawelzijn.nl

Postcodes 1221 & 1223:
Kinderen tot circa 11 jaar: Jet van der Wal, 06 13 96 59 81, jwal@versawelzijn.nl
Kinderen vanaf circa 11 jaar: Mert Kilickaya, 06 30 25 68 40, mkilickaya@versawelzijn.nl

Postcode 1222:
Kinderen tot circa 11 jaar: Roxanne Callenbach, 06 13 96 56 67, rcallenbach@versawelzijn.nl
Voor kinderen vanaf circa 10 jaar: Hafid Taibi, 06 30 24 84 04, htaibi@versawelzijn.nl

Huizen: 
(035) 623 11 00, info@versawelzijn.nl