Netwerk Hilversum Noordwest – 1217

Jeffrey Cijs / Buurtcoördinator Noordwest
Gemeente Hilversum
j.cijs@hilversum.nl
T. 06 28 50 31 99

Jaap Sijtsma / Regisseur Sociaal Plein
Gemeente Hilversum
j.sijtsma@hilversum.nl
T: 035 62 92 700

Claudia van Zoelen/ Wmo-consulent
Gemeente Hilversum
c.vanzoelen@hilversum.nl
T: 035 6292 700

Mirjam van der Meer/ Wijkagent
mirjam.van.der.meer@politie.nl
T: 0900-8844

René Wollaars/Wijkbrandweerman
rene.wollaars@brandweergooivecht.nl
T: 06 21 29 23 42

Lilian Martins/Opbouwwerk Versa Welzijn
lmartins@versawelzijn.nl
T: 06 13 96 57 84

Trees Daas/Maatschappelijk Werk Versa Welzijn
tdaas@versawelzijn.nl
T. 06 58 98 14 90

Katja Andringa/Cliëntondersteuner MEE-UGV
kandringa@mee-ugv.nl
T: 06 14 56 22 84

Kunnen wij je helpen?