BEL – Corona

Lees hier meer over de dienstverlening van Versa Welzijn in Blaricum, Eemnes, Laren (BEL) gedurende de Corona periode:

De wijkcentra/jongerencentra zijn per 5 juni 2021 weer open. Geleidelijk aan zullen er steeds meer activiteiten plaatsvinden. Neem voor meer informatie contact op met de beheerder. 

Versa Vrijwillige Thuishulp

Hulp bieden:
Een boodschap doen voor een buur, medicijnen halen of telefonisch een praatje maken? Neem contact op met: Claudia Bleijerveld, 06-82 84 80 05, cbleijerveld@versawelzijn.nl
Hulp vragen:
Neem contact op met: Claudia Bleijerveld, 06-82 84 80 05, cbleijerveld@versawelzijn.nl

Wonen-, Welzijn- en Mantelzorgondersteuning

Laren: Afke Nijhof, 06 57 37 05 20 (maandag t/m vrijdag van 10:30 tot 14:30 uur)
Blaricum en Laren: Serena Stad, 06 31 99 56 56, sstad@versawelzijn.nl
Eemnes: Claudia Bleijerveld , cbleijerveld@versawelzijn.nl 06 82 84 80 05 of Afke Nijhof, anijhof@versawelzijn.nl, 06 57 37 05 20

Cliënten kunnen via de centrale van Versa Welzijn in Hilversum een afspraak inplannen: 035 623 11 00. Als u het prettiger vindt om online (of telefonisch) af te spreken, dan kan dat.

Sociale Wijkteams

De inloopspreekuren van de sociale wijkteams blijven open:

Blaricum dorpshuis de Blaercom dinsdag 12:30 tot 13:30 uur, 035 750 41 38 
Laren Brinkhuis donderdag van 13:00 tot 14:00 uur, 035 303 46 27 
Eemnes Huis van Eemnes op dinsdag van 16:00 tot 17:00 uur, 035 303 46 06  of sociaalwijkteam@eemnes.nl

Sociaal Juridische Dienstverlening

Voor juridische vragen: bel voor een afspraak met een sociaal juridisch dienstverlener 035 623 11 00.

De Malbak – Blaricum

De Malbak is per 5 juni 2021 weer open. Geleidelijk aan zullen er steeds meer activiteiten plaatsvinden. Neem voor meer informatie contact op met de beheerder: Sabine Kuperus, 06 13 96 60 30, skuperus@versawelzijn.nl 

Michelle Gantzert, de jongerenwerker, is op afspraak bereikbaar in De Malbak op dinsdag en donderdag. Op alle werkdagen kun je haar ook bereiken via 06 12 75 38 75 voor vragen, ideeën of een gesprek.

Zomervakantie 2021 activiteiten kinderen Malbak – Blaricum
Wendy Pos (kinderwerk) is bereikbaar op de dinsdagmiddag en donderdagmiddag in De Malbak, 06 82 23 17 14

Het Brinkhuis – Laren

Meer informatie: Claudia Bleijerveld, 06-82 84 80 05

Activiteiten Schering en Inslag – Laren

Meer informatie: Claudia Bleijerveld, 06 82 84 80 05

De Blaercom – Blaricum

De Blaercom – juni en juli activiteiten 2021

De Schoter – Eemnes

De handwerkgroep Knipoog (do middag in de Schoter) gaat door met aanpassingen.

Dagbesteding

Blaricum: ‘Dagje Blaercom’ is geopend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Lizzy Pellikaan, 06 82 34 26 72, lpellikaan@versawelzijn.nl

Laren: ‘Dagje Hart van Laren’ in Schering & Inslag is geopend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Lizzy Pellikaan, 06 82 34 26 72, lpellikaan@versawelzijn.nl (tot 1/8/21) en (vanaf 1/8/21) Monique Hermsen, 06 83 67 26 78, mhermsen@versawelzijn.nl

Eemnes: ‘De Ontmoeting’ vindt plaats in het Huis van Eemnes. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Lizzy Pellikaan, 06 82 34 26 72, lpellikaan@versawelzijn.nl

Wintersoep Laren

Vanuit het Brinkhuis is er op iedere vrijdag wintersoep. App of mail Claudia van Versa Welzijn voor meer informatie: cbleijerveld@versawelzijn.nl / 06-82848005.

PC Helpdesk BEL

Zie PC Helpdesk voor openingstijden.

Jongerenwerk  

Onder andere online challenges voor pubers tijdens Coronatijd, bekijk het hier

Blaricum:
Michelle Gantzert, 06 12 75 38 75
Facebook: Jongerenwerk Blaricum
Insta: Jongerenwerk_Blaricum
Snapchat: YourPlace2019
Whatsapp: 06 12 75 38 75

Eemnes:
tijdelijk Michelle Gantzert (zie Blaricum)

Laren:
Sean Bogaers, 06 49 24 02 42 
Facebook: dynamicarts035
Instagram: dynamicarts
Tiktok: @Dynamic_arts
Whatsapp: 06 49 24 02 42

Vrijwilligerscentrale Blaricum, Eemnes, Laren

Tijdens de Corona Crisis zijn er geen inloopspreekuren. U kunt ons telefonisch en per email bereiken voor vragen over vrijwillige inzet. Zie ook www.versavrijwilligerscentrale.nl,  mail: vcbel@versawelzijn.nl

Hulp bij belastingaangifte

Meer informatie: Anneke Bijleveld, 06 49 37 71 71, abijleveld@versawelzijn.nl.

ANWB Automaatje 

Meer info: Henk Lansink, Coördinator ANWB AutoMaatje Huizen & BEL, hlansink@versawelzijn.nl, 06  53 71 34 82

Vervoer naar vaccinatielocatie / priklocatie GGD

Versa Welzijn kan voor minder mobiele inwoners uit de Gooi & Vechtstreek vervoer regelen naar de priklocatie van de GGD Gooi & Vechtstreek voor de Corona vaccinatie. Dit kan via ANWB AutoMaatje en/of de Vrijwillige Thuishulp, afhankelijk van de gemeente waarin u woont, zie informatie versa welzijn vervoer naar vaccinatielocaties GGD – versie 1b feb 2021

Algemeen

Zie ook versawelzijn.n/corona voor informatie die voor alle gemeenten geldt waar Versa Welzijn actief is.